Nauka języka polskiego dla Ukraińców – lekcje online

Czy marzysz o płynnym posługiwaniu się językiem polskim? Chciał(a)byś swobodnie porozumiewać się z Polakami, pracować w Polsce lub studiować na polskim uniwersytecie?

Autorka podcastu Swojski Język Polski oferuje profesjonalne i efektywne indywidualne kursy języka polskiego dla Ukraińców, które pomogą Ci osiągnąć Twoje indywidualne cele!

  • Indywidualne lekcje języka polskiego dla Ukraińców online
  • Język polski w pracy dla Ukraińców
  • Konwersacje po polsku dla Ukraińców
  • Przygotowanie do egzaminu certyfikacyjnego z języka polskiego jako obcego dla Ukraińców
  • Ciekawe materiały do nauki języka polskiego dla Ukraińców
  • Doświadczona lektorka języka polskiego jako obcego, polska native speakerka

1. Indywidualne lekcje języka polskiego dla Ukraińców

Zapewniam spersonalizowane lekcje języka polskiego dopasowane do Twojego poziomu zaawansowania i celów. Dzięki temu szybko zyskasz pewność siebie w mówieniu, czytaniu, pisaniu i rozumieniu języka polskiego.

Będziemy rozmawiać na tematy, które Cię interesują. Pomogę Ci przygotować się do ważnego spotkania w pracy, wyjaśnię niezrozumiały tekst lub audio.

Oferuję:

2. Kurs online języka polskiego dla Ukraińców

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu online. Zapewniam wszystkie niezbędne materiały do nauki. Prowadzę też notatki z każdej lekcji w Google Docs. Posiadam szybki Internet oraz odpowiedni mikrofon ze słuchawkami, dzięki czemu poczujesz się jak na lekcji face to face.

3. Język polski w pracy dla Ukraińców

Przygotuję Cię do ważnej rozmowy o pracę, pomogę nabrać śmiałości w rozmowach z Twoimi polskimi współpracownikami lub szefem. Przygotuję lekcje dostosowane do Twojej branży.

Niezależnie od tego, czy Twoja branża to programowanie, logistyka, sprzątanie, praca w usługach, czy transporcie, itp., odpowiednio opracuję nasze lekcje, aby pomóc Ci przyswoić potrzebne słownictwo, z którym możesz spotkać się na co dzień w pracy w Polsce.

4. Konwersacje po polsku dla Ukraińców

Lekcje konwersacyjne z polskiego online pomogą Ci się rozgadać i wygadać! 🙂 Nabierzesz śmiałości w porozumiewaniu się po polsku na co dzień. Porozmawiamy na różne tematy, dzięki czemu poćwiczysz język w różnych kontekstach.

W czasie lekcji zapewniam korektę i feedback. Prowadzę notatki z lekcji, do których masz dostęp przez cały czas.

5. Przygotowanie do egzaminu państwowego z języka polskiego

Planujesz zdawać egzamin certyfikacyjny z języka polskiego? Pomogę Ci w skutecznym przygotowaniu się do egzaminu państwowego języka polskiego: określę Twój obecny poziom językowy, zapewnię wszystkie niezbędne testy i inne materiały, a także przeprowadzę egzamin próbny, abyś prawdziwy egzamin zdał/a na luzie, bez stresu!

Posiadam specjalistyczne materiały, które pomogą Ci przygotować się do wszystkich części egzaminu. Ukończyłam szkolenie z oceny prac pisemnych na poziomach B1-C1.

Dlaczego warto wybrać naukę języka polskiego ze mną?

Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego online.

Większość moich obecnych uczniów to osoby z Ukrainy. Wiem na co zwracać uwagę przy nauczaniu gramatyki, słownictwa oraz wymowy. Potrafię porównać pewne schematy gramatyczne występujące w języku ukraińskim do języka polskiego. Zwracam też uwagę Ukraińcom na tzw. false friends, czyli fałszywych przyjaciół językowych (np. czy już wiesz jaka jest różnica między wiedzieć, a znać? Pamiętać, a zapomnieć? Powiedzieć, a wskazać?).

Posiadam wykształcenie filologiczne oraz pedagogiczne (na studiach uczyłam w szkole językowej, współpracowałam z metodykiem nauczania języków obcych).

Nauka języka polskiego dla Ukraińców – ciekawe materiały

Obecnie sama uczę się francuskiego, stosuję więc metody nauczania, które sprawdziłam na sobie. Stawiam na jak najwięcej praktyki, bo większość teorii znajdziesz sam/a w Internecie za darmo.

Ze mną usystematyzujesz wiedzę i pójdziesz do przodu, zamiast stać w miejscu.

Będę polecać Ci polskie książki, filmy, seriale, czy polską muzykę, aby nauka polskiego była nieodłączną częścią Twojego życia, a nie tylko jedną lub dwiema godzinami lekcji w tygodniu. Zapewniam ciekawe zadania domowe, oparte o autentyczne materiały, a nie nudne, specjalnie uproszczone teksty z podręcznika.

Prowadzę podcast dla uczących się języka polskiego, dzięki czemu na co dzień rozmawiam z uczniami o ich potrzebach oraz wyzwaniach językowych.

Napisz do mnie, aby wybrać odpowiedni kurs dla siebie, zadać pytanie, lub od razu umówić się na pierwszą lekcję. Do zobaczenia na zajęciach 🙂

Sprawdź cennik lekcji i zapisz się na pierwsze zajęcia!

lekcje polskiego online