Nauka języka polskiego dla Ukraińców – lekcje online

Czy marzysz o płynnym posługiwaniu się językiem polskim? Chciał(a)byś swobodnie porozumiewać się z Polakami, pracować w Polsce lub studiować na polskim uniwersytecie? Autorka podcastu Swojski Język Polski oferuje profesjonalne i efektywne indywidualne kursy języka polskiego dla Ukraińców, które pomogą Ci osiągnąć Twoje indywidualne cele!

1. Indywidualne lekcje języka polskiego dla Ukraińców

Zapewniam spersonalizowane lekcje polskiego dopasowane do Twojego poziomu zaawansowania i celów. Dzięki temu szybko zyskasz pewność siebie w mówieniu, czytaniu, pisaniu i rozumieniu języka polskiego. Będziemy rozmawiać na tematy, które Cię interesują. Pomogę Ci przygotować się do ważnego spotkania, wyjaśnię niezrozumiały tekst lub audio. Oferuję standardowe lekcje języka polskiego online oraz lekcje konwersacyjne po polsku online.

2. Kurs online języka polskiego dla Ukraińców

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu online. Zapewniam wszystkie niezbędne materiały do nauki. Prowadzę też notatki z każdej lekcji w Google Docs. Posiadam szybki Internet oraz odpowiedni mikrofon ze słuchawkami, dzięki czemu poczujesz się jak na lekcji face to face.

3. Język polski w pracy dla Ukraińców

Przygotuję Cię do ważnej rozmowy o pracę, pomogę nabrać śmiałości w rozmowach z Twoimi polskimi współpracownikami lub szefem. Przygotuję lekcje dostosowane do Twojej branży. Niezależnie od tego, czy Twoja branża to programowanie, logistyka, sprzątanie, praca w usługach, czy transporcie, itp., odpowiednio opracuję nasze lekcje, aby pomóc Ci przyswoić potrzebne słownictwo, z którym możesz spotkać się na co dzień w pracy w Polsce.

4. Konwersacje po polsku dla Ukraińców

Lekcje konwersacyjne z polskiego online pomogą Ci się rozgadać i wygadać! 🙂 Nabierzesz śmiałości w porozumiewaniu się po polsku na co dzień. Porozmawiamy na różne tematy, dzięki czemu poćwiczysz język w różnych kontekstach. W czasie lekcji zapewniam korektę i feedback. Prowadzę notatki z lekcji, do których masz dostęp przez cały czas.

5. Przygotowanie do egzaminu państwowego z języka polskiego

Planujesz zdawać egzamin certyfikacyjny z języka polskiego? Pomogę Ci w skutecznym przygotowaniu się do egzaminu państwowego języka polskiego: określę Twój obecny poziom językowy, zapewnię wszystkie niezbędne testy i inne materiały, a także przeprowadzę egzamin próbny, abyś prawdziwy egzamin zdał/a na luzie, bez stresu!

Dlaczego warto wybrać naukę języka polskiego ze mną?

Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka polskiego jako obcego online. Większość moich obecnych uczniów to osoby z Ukrainy. Wiem na co zwracać uwagę przy nauczaniu gramatyki, słownictwa oraz wymowy. Potrafię porównać pewne schematy gramatyczne występujące w języku ukraińskim do języka polskiego. Zwracam też uwagę Ukraińcom na tzw. false friends, czyli fałszywych przyjaciół językowych (np. czy już wiesz jaka jest różnica między wiedzieć, a znać? Pamiętać, a zapomnieć? Powiedzieć, a wskazać?).

Posiadam wykształcenie filologiczne oraz pedagogiczne (na studiach uczyłam w szkole językowej, współpracowałam z metodykiem nauczania języków obcych).

Nauka języka polskiego dla Ukraińców – ciekawe materiały

Obecnie sama uczę się francuskiego, stosuję więc metody nauczania, które sprawdziłam na sobie. Stawiam na jak najwięcej praktyki, bo większość teorii znajdziesz sam/a w Internecie za darmo. Ze mną usystematyzujesz wiedzę i pójdziesz do przodu, zamiast stać w miejscu. Będę polecać Ci polskie książki, filmy, seriale, czy polską muzykę, aby nauka polskiego była nieodłączną częścią Twojego życia, a nie tylko jedną lub dwiema godzinami lekcji w tygodniu. Zapewniam ciekawe zadania domowe, oparte o autentyczne materiały, a nie nudne, specjalnie uproszczone teksty z podręcznika.

Prowadzę podcast dla uczących się języka polskiego, dzięki czemu na co dzień rozmawiam z uczniami o ich potrzebach oraz wyzwaniach językowych.

Napisz do mnie, aby wybrać odpowiedni kurs dla siebie, zadać pytanie, lub od razu umówić się na pierwszą lekcję. Do zobaczenia na zajęciach 🙂

 

Sprawdź cennik lekcji i zapisz się na pierwsze zajęcia!

lekcje polskiego online