O mnie

 

Agnieszka Podemska

Autorka podcastu Swojski Język Polski

Cześć! Super, że tu jesteś! Witam Cię gorąco na stronie mojego podcastu. Rozsiądź się wygodnie, zaparz sobie kubek pysznej kawy lub herbaty (ja uwielbiam dobrą herbatę!) i zacznij słuchać podcastu do nauki języka polskiego. Nie zapomnij zapoznać się z transkrypcją odcinków, dzięki której rozszyfrujesz wszystkie trudne polskie wyrazy, których używam 😉

Aha, chciałbyś lub chciałabyś dowiedzieć się czegoś o mnie? Jestem Agnieszka, pochodzę z Torunia, pięknego miasta położonego w środkowo-północnej części Polski, ale obecnie mieszkam w stolicy, czyli w Warszawie. Ukończyłam studia magisterskie z filologii angielskiej i na początku mojej kariery zawodowej uczyłam języka angielskiego w szkołach językowych.

Później przez kilka lat zajmowałam się pozycjonowaniem stron internetowych na rynkach anglojęzycznych i francuskojęzycznych. W listopadzie 2020 roku zaczęłam tworzyć podcast do nauki polskiego, Swojski Język Polski oraz tę stronę.

Obecnie prowadzę własną działalność, w ramach której oferuję lekcje konwersacyjne po polsku. Uczę także języka angielskiego online, w tym języka angielskiego dla firm.

Jestem szczęśliwą właścicielką suni adoptowanej ze schroniska, Figi.

W wolnym czasie oprócz chodzenia na spacery z Figulą ćwiczę jogę oraz uczę się gry na pianinie. Doszkalam też swój język francuski, m in. słuchając właśnie podcastów 😉 Od niedawna uczę się też języka rosyjskiego.

A ty? Skąd jesteś i co sprowadza Cię na moją stronę? Daj znać w komentarzu i pozostańmy w kontakcie.

Trzymaj się ciepło,

~ Agnieszka

 
 

2 myśli do posta “O mnie

  1. Cześć Aga!! =)
    Pochodzę z Brazylii, ale mieszkam w Polsce od około 3 lat.
    Mój język polski wciąż jest pomiędzy A1 a A2, a Twój materiał bardzo mi pomaga!
    Gratulacje za wspaniałą pracę!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.