O mnie

Cześć! Super, że tu jesteś! Witam Cię gorąco na stronie mojego podcastu. Rozsiądź się wygodnie, zaparz sobie kubek pysznej kawy lub herbaty (ja uwielbiam dobrą herbatę!) i zacznij słuchać podcastu do nauki języka polskiego. Nie zapomnij zapoznać się z transkrypcją odcinków, dzięki której rozszyfrujesz wszystkie trudne polskie wyrazy, których używam 😉

Aha, chciałbyś lub chciałabyś dowiedzieć się czegoś o mnie? Jestem Agnieszka, pochodzę z Torunia, pięknego miasta położonego w środkowo-północnej części Polski, ale obecnie mieszkam w stolicy, czyli w Warszawie. Ukończyłam studia magisterskie z filologii angielskiej i na początku mojej kariery zawodowej uczyłam języka angielskiego w szkołach językowych.

Później przez kilka lat pracowałam w międzynarodowych korporacjach gdzie zajmowałam się pozycjonowaniem stron internetowych na rynkach anglojęzycznych i francuskojęzycznych. W listopadzie 2020 roku zaczęłam tworzyć podcast do nauki polskiego, Swojski Język Polski oraz tę stronę.

Obecnie prowadzę własną działalność, w ramach której oferuję lekcje polskiego jako obcego, lekcje konwersacyjne po polsku oraz lekcje przygotowujące do egzaminu z języka polskiego dla obcokrajowców. Uczę także języka angielskiego online, w tym języka angielskiego dla firm.

Jestem szczęśliwą opiekunką suni adoptowanej ze schroniska, Figi.

W wolnym czasie oprócz chodzenia na spacery z Figulą tańczę oraz uczę się gry na pianinie. Doszkalam też swój język francuski, m in. słuchając właśnie podcastów 😉 Interesuję się też psychologią i literaturą. 

A ty? Skąd jesteś i co sprowadza Cię na moją stronę? Daj znać w komentarzu i pozostańmy w kontakcie.

Trzymaj się ciepło,

~ Agnieszka

 
 

2 thoughts on “O mnie

  1. Cześć Aga!! =)
    Pochodzę z Brazylii, ale mieszkam w Polsce od około 3 lat.
    Mój język polski wciąż jest pomiędzy A1 a A2, a Twój materiał bardzo mi pomaga!
    Gratulacje za wspaniałą pracę!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *